Dziś jest piątek, 17.09.2021, imieniny Franciszka, Hildegardy
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Aktualności » WAKACJE Z BOGIEM!

WAKACJE Z BOGIEM!

wakacje-2014

Łacińskie słowo "vacatio" - oznacza wprost uwolnienie. Dla wielu młodych ludzi oznacza uwolnienie od obowiązków szkolnych. Dla innych może oznaczać też uwolnienie od chrześcijańskich czy katolickich obowiązków. Pamiętajmy jednak i nie róbmy sobie wakacji od Pana Boga, modlitwy, Kościoła. Bo strach pomyśleć gdyby to Pan Bóg "zrobił" sobie wakacje od nas. A zatem PAMIĘTAJ:

O CODZIENNEJ MODLITWIE - podczas podróży, na plaży czy górskim szlaku, wszędzie można się modlić

O NIEDZIELNEJ CZY ŚWIĄTECZNEJ EUCHARYSTII - dla chcącego nic trudnego, zawsze się znajdzie kościół czy kaplica, w której sprawowana jest Eucharystia, chyba ze ktoś się wybiera na Marsa

O ODPOWIEDNIM STROJU W KOŚCIELE CZY SANKTUARIUM - czy do swojego najlepszego przyjaciela poszedłbyś na przyjęcie w stroju kąpielowym, piżamie, czy szortach?

Podczas wakacji w naszej parafii msze święte sprawujemy:

W NIEDZIELE O:

8.00; 9.00 (w Dziadowicach) 10.15; 12.00

Nie ma mszy św. o godz. 16.00

w dni powszednie o

18.00 lub 18.30

W WAKACJE ODPOCZYWAJ Z BOGIEM!