Dziś jest piątek, 19.10.2018, imieniny Piotra, Pawła
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Ogłoszenia parafialne

XXVIII Niedziela Zwykła 14 X 2018 r.

1. Jest do nabycia nowy numer Tygodnika „Idziemy"

2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o g. 17:15, a po zakończeniu, Msza św. Serdecznie wszystkich dorosłych i dzieci zapraszamy.

3. 16 X przypada 40 rocznica wyboru na Papieża naszego Rodaka Kardynała Karola Wojtyły. Z tej racji zapraszamy na różaniec dziękczynny , we wtorek,16 X o g. 17:15.

4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na misje z racji rozpoczynającego się Tygodnia Misyjnego.

5. W czwartek, 18 X przypada 34 rocznica męczeńskiej śmierci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy na różaniec błagalny o rychłą kanonizację.

6. Jutro modlimy się, na różańcu ,w intencji Nauczycieli. Wszystkich zapraszamy.

7. Wyjazd na pielgrzymkę do Kalisza jest w środę o g.9:30, sprzed kościoła. Dziś po Mszach św. zapisy, koszt 15 zł.

8. W przyszłą niedzielę 21 X, po Mszy św. o g. 16:00 spotkanie dla tych parafian, którzy chcą jechać na pielgrzymkę do Ziemi św. Będzie okazja do wpłacenia I raty 2000zł. i podpisania umowy.

9. W przyszłą niedzielę ministranci będą mieli koperty na wypominki. Jeśli ktoś nie otrzymał, a chce zamówić wypominki, to proszę wziąć.

10. Bóg Zapłać p. Łuczak, Gałecki, Urbaniak za ubranie kwiatami naszego kościoła.