Dziś jest niedziela, 15.09.2019, imieniny Albina, Nikodema
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Ogłoszenia parafialne

XXIII Niedziela Zwykła 08 IX 2019 r.

1. Jest do nabycia nowy numer Tygodnika „Idziemy"

2. W środę o g. 18:00 Nabożeństwo do MBN Pomocy.

3. We wtorek, po Mszy św. o g. 18:00 Nabożeństwo do M. Bożego.

4. W kaplicy, są do nabycia kalendarze na r. 2020.

5. W piątek, 13 IX, kolejna rocznica Objawień w Fatimie. Nabożeństwo do MB Fatimskiej po Mszy św. o g. 18:00. Serdecznie zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę, o g. 8:00, zapraszam uczniów klas VIII S.P. i ich rodziców, na Mszę św. podczas której ci uczniowie złożą, na ołtarzu, prośbę, aby przyjąć ich do grona kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. Natomiast o g. 12:00, zapraszam rodziców i uczniów kl. III by również złożyli na ołtarzu prośbę podpisaną przez obojga rodziców, aby ich dziecko zostało przyjęte do grona przygotowujących się do I Komunii św.

7. W sobotę,14 IX, Święto Podwyższenie Krzyża św. Ogólnopolskie Wydarzenie „ Polska pod Krzyżem”. Centralna Uroczystość pod Włocławkiem, w Kruszynie na lotnisku. Nasza parafia też włącza się w to wydarzenie:
    - Dziś, po Mszach św., można zapisać się na wspólny wyjazd do Kruszyna. Koszt 25 zł. Wyjazd w sobotę, 14 IX, o g.11:30 sprzed Kościoła Powrót ok. g. 24:00. Trzeba wziąć z sobą krzyż z domu, coś do siedzenia, odpowiedni ubiór. Szczegóły są w Internecie.
    - W naszej parafii :
    - O g.12:00 Suma odpustowa w Dziadowicach, na zakończenie, po procesji, nabożeństwo przy krzyżu obok kościoła. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do Dziadowic. Na sumę odpustową przychodzimy z krzyżami z domu.
    - o g. 15:00, w godzinie Miłosierdzia Bożego, bardzo proszę wszystkich parafian, by zgromadzili się, w swoich wioskach, przy krzyżach i odmówili Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
    - o g. 18:00 Msza św. w kościele parafialnym, a po Mszy św. przejdziemy w procesji do Krzyża Misyjnego i tam będzie specjalne nabożeństwo ku czci Krzyża św. Wszystkich parafian zapraszam na tę Mszę św. o g. 18:00 Na tę Mszę św. również proszę przynieść z sobą krzyż z domu.