Dziś jest niedziela, 20.09.2020, imieniny Eustachego, Filipiny
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Aktualności » ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Wraz ze Stowarzyszeniem "Dobrych Inicjatyw - PRO MISSIO" oraz Firma Green Office Ecologic Sp. z o.o. zachęcamy do zbiórki elektrośmieci na rzecz misji.

Wspólnie wspieramy Polskich Misjonarzy – Księży, Zakonników, Siostry Zakonne, a także Świeckich Wolontariuszy, niosących posługę ludziom poza granicami Polski.

We współpracy ze Stowarzyszeniem firma pragnie pozyskać fundusze na realizację nowych Projektów:

• Zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej prowadzonego przez Siostry Orionistki

• Budowę Szkoły – w najbiedniejszym rejonie Kenii

• Wsparcie Siostry Misjonarki przebywającej na misji w Kamerunie

Więcej informacji na stronie: www.pro-missio.org

Zbiórka u nas - 16 czerwca - we wtorek - parking przy kaplicy na ul. Parkowej, do godz. 13.30!!!

Bardzo prosimy o wsparcie tej akcji.

Po pierwsze:

jesteśmy "eko"

Po drugie

Sprzątamy nasze gospodarstwa, piwnice, strychy, zabudowania gospodarcze, garaże, szopki, komórki, itp.

Po trzecie:

wspieramy Misje i Misjonarzy!

ks. Marcin Zaworski