Dziś jest niedziela, 20.09.2020, imieniny Eustachego, Filipiny
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Aktualności » ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO Z PANEM BOGIEM

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO Z PANEM BOGIEM

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Z PANEM BOGIEM

MSZA ŚWIĘTA - 1 września 2020

NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/20121

Dziadowice - 9.00

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej w Dziadowicach odbędzie się  1 września 2020 roku, rozpocznie się Mszą Św. o godz. 9:00 w kaplicy w Dziadowicach.

O 9:50 uczniowie zbiorą się na placu przed szkołą. Ustawią się klasami z zachowaniem bezpiecznej odległości. W przypadku niepogody uroczystość odbędzie się na holu szkolnym, wówczas obowiązuje zasłanianie ust i nosa.

Przywozy

8.15 - Kotwasice/Brody/Bibianna/Dziadowice Folwark/

Odwozy ok. godziny 11.00 - Dziadowice-Folwark/Bibianna/Brody/Kotwasice

Wszystkie osoby korzystające z przejazdu autobusem szkolnym zobowiązane są  stosować osłonę ust i nosa.

Malanów i Miłaczew - 11.00

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Malanowie odbędzie się   01.09.2020 r. tj. wtorek. Rozpocznie się Mszą Św. o godz. 11:00 w Kościele Św. Stanisława w Malanowie. Następnie wszyscy uczniowie klas I-VIII przejdą do Szkoły Podstawowej w Malanowie na ul. Parkowej 29, gdzie odbędzie się część oficjalna oraz spotkania z wychowawcami.

PRZYWOZY - do Kościoła na godz. 11.00

10.30- Rachowa
10.15- Celestyny/Feliksów
10.40- Kotwasice k. Dębu
10.15- Paździerowice/ Żdżenice
10.30 - Grąbków/Targówka/Grąbków (jeden kurs)

ODWOZY - z ulicy Parkowej po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, około godziny 13.00

13.00 – Feliksów/Celestyny, Rachowa
13.00 - Grąbków/Targówka
13.00 - Pażdzierowice/Żdżenice, Kotwasice

* Wszystkie osoby korzystające z przejazdu autokarem i biorące udział w uroczystościach zobowiązane są  stosować osłonę ust i nosa oraz zachowywać odpowiedni dystans.

Przy sprzyjającej pogodzie uroczystość odbędzie się na placu przed szkołą, w razie złej pogody na sali OSiR w Malanowie.

Miłaczew

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 o godzinie 10:15 na placu przed szkołą z zachowaniem dystansu społecznego. Po krótkiej części wspólnej uczniowie spotkają się z wychowawcami. W sytuacji złych warunków pogodowych (opady deszczu) uczniowie przechodzą do budynku szkoły.

Po wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk i zasłonięcie nosa i ust.

Dowóz do szkoły w dn. 1 września od godz. 9:20 (Skarżyn/Przespolew/Czachulec/Poroże; 9:55 (Miłaczewskie Młyny/Miłaczewek).

Msza święta w Malanowie o godz. 11:00.

Przejazd do kościoła z Miłaczewa o godz. 10:45.

Odwozy o godz. 12:00 z Malanowa do miejsc zamieszkania, w kolejności: Miłaczew,  Miłaczewskie Młyny, Poroże, Czachulec, Przespolew, Skarżyn.

W autobusie szkolnym i na terenie szkoły, w przestrzeni wspólnej, obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych zasłaniających nos i usta.

Regulaminy i procedury dotyczące rozwiązań w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły.