Dziś jest poniedziałek, 25.03.2019, imieniny Marioli, Dyzmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Aktualności » Półkolonie w Świetlicy Parafialnej

Półkolonie w Świetlicy Parafialnej

Półkolonie w Świetlicy Parafialnej

Świetlica Parafialna organizuje półkolonie dla dzieci z naszej parafii. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek o godz. 9:00 w salce świetlicy. Serdecznie zapraszamy dzieci, które się zapisały na wakacyjne zajęcia. W programie półkolonii między innymi wyjazd do Lichenia. Będą miejsca w autokarze, jeśli ktoś z dorosłych chciałby się wybrać razem z dziećmi to serdecznie zapraszamy w środę na godz. 9:00 – wyjazd z placu przy kościele.

15 lipca z okazji święta Matki Bożej Szkaplerznej organizujemy wyjazd do sanktuarium w Oborach. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy świętej będziemy zapisywać na ten wyjazd. Koszt wyjazdu 30 zł prosimy wpłacać przy zapisie. Serdecznie zapraszamy.

Program półkolonii w załączniku poniżej:

 Teresa Toms

 

 

 

 


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności