Dziś jest poniedziałek, 30.03.2020, imieniny Amelii, Kwiryna
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Aktualności » PILNE!!! REKOLEKCJE PARAFIALNE!!!

PILNE!!! REKOLEKCJE PARAFIALNE!!!

PILNE!!! REKOLEKCJE PARAFIALNE!!!

 

 

 

 

 

 

 


W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych z 13 marca br., które ograniczyły liczbę uczestników zgromadzeń do 50 osób, w tej wyjątkowej sytuacji Ksiądz Biskup uznaje za obowiązujące na terenie Diecezji Włocławskiej wszystkie wskazania wydane przez Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski i prosi Księży o dostosowanie się do nich.

Wobec tego rekolekcje wielkopostne zostają odwołane...

Godziny niedzielnych Mszy św. 15 marca 2020 pozostają bez zmian. Więcej informacji funkcjonowania parafii będziemy podawać na bieżąco.

 

Ks. Prał. Stanisław Płaszczyk

Proboszcz

 

 


Pozostałe aktualności