Dziś jest poniedziałek, 19.11.2018, imieniny Elżbiety, Seweryny
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Aktualności » NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

NAWIEDZENIE FIGURY

ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Z CUDOWNEJ GROTY OBJAWIEŃ

NA GÓRZE GARGANO

Parafia św. Stanisława i św. Mikołaja w Malanowie ul. Południowa 9

PIĄTEK 22 czerwca 2018

18:30 Nabożeństwo oczekiwania.

19:00 Powitanie i Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia. Po Mszy św. modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

21:00 Apel Jasnogórski i modlitwa na zakończenie dnia.

SOBOTA 23 czerwca 2018

8:30 Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.

9:00 Msza św. dla chorych i starszych z błogosławieństwem z racji nawiedzenia

12:00 Anioł Pański i modlitwa różańcowa

15:30 Msza św. pożegnania z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi i zakończenie nawiedzenia.

W czasie nawiedzenia możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Michała Archanioła oraz nabycia anielskich pamiątek

Ofiary złożone na tacę w czasie nawiedzenia są przeznaczone na rozwój kultu św. Michała Archanioła oraz na dzieła apostolskie Zgromadzenia Księży Michalitów (szkoły, domy dziecka, praca misyjna i wydawnicza, budowa sanktuarium św. Michała Archanioła w Mińsku na Białorusi)