Dziś jest poniedziałek, 19.11.2018, imieniny Elżbiety, Seweryny
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Aktualności » Historyczna uroczystość 17. rocznicy poświęcenia kościoła w parafii Malanów

Historyczna uroczystość 17. rocznicy poświęcenia kościoła w parafii Malanów

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w niedzielę 29.10.2017 r. o godz. 13:00 w Telewizji Polonia transmitowana będzie msza św. z kościoła w Malanowie.

Mszy św. będzie przewodniczył J.E. Ks. Bp. Ordynariusz Wiesław Alojzy Mering.

Podczas tej mszy św. będą uroczyście wniesione i umieszczone w kościele relikwie św. Jana Pawła II i św. siostry Faustyny Kowalskiej.

W związku z ta uroczystością w niedzielę 29.10.2017 będzie zmiana porządku mszy świętych.

Msze św. będą w Kościele parafialnym o godz. 8:00, 10:15, 13:00, a w Dziadowicach o godz. 9:00. Nie będzie mszy św. o godz. 12:00 i 16:00.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w tej uroczystości.

Ks. Prał. Stanisław Płaszczyk
                                                                       Proboszcz Parafii Malanów