Dziś jest niedziela, 20.09.2020, imieniny Eustachego, Filipiny
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Aktualności » BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECKA PRZED PIERWSZĄ KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECKA PRZED PIERWSZĄ KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ

Z przyczyn wszystkim wiadomych, I Komunia Święta w tym roku ma wszędzie zupełnie inny charakter. Może bardziej wyjątkowy. Jednak nie możemy zapomnieć o tym co najważniejsze.

Drodzy rodzice, bardzo zachęcamy aby tuż przed udaniem się na Uroczystość I Komunii Świętej Waszych Dzieci, uroczyście je pobłogosławić w rodzinnym gronie.

Jako rodzice, jako Ojciec i Matka macie pełne prawo aby błogosławić swoje dzieci, kreśląc na Ich czołach Znak Krzyża. Nie chorujmy na chorobę "wczoraj" czy "jutro". Oj kiedyś to babcia i dziadek mi błogosławili, oj może jutro będzie lepiej.

W Dniu Pierwszej Komunii Świętej Swoich Dzieci, po prostu Je pobłogosławcie!

Niech świętowanie tego dnia rozpocznie się w "Kościele Domowym" na "Domowej Liturgii" wśród swoich najbliższych.

Pomocą niech będzie plik zamieszczony do pobrania.

Zachęcamy do pobrania, klikamy w pomarańczowy napis, pobieramy, otwieramy, drukujemy, i domową liturgię odprawiamy...

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECKA

PRZED PIERWSZĄ KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ