Dziś jest niedziela, 20.09.2020, imieniny Eustachego, Filipiny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Parafia Malanów » Aktualności » Alby na Pierwszą Komunię! Schemat mierzenia!

Alby na Pierwszą Komunię! Schemat mierzenia!

Alby na Pierwszą Komunię! Schemat mierzenia!

W najbliższą niedzielę, 24 maja, po mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy państwa na spotkanie organizacyjne w tej sprawie. Na stronie Parafii w Sekcji Aktualności, będzie do pobrania plik ze schematem mierzenia alby, Proszę go ściągnąć, wydrukować i zmierzyć dziecko. Jeśli dziecko ma albę, proszę też to zgłosić, napisać, że mamy albę. Jeśli nie mamy alby, mierzymy dziecko według podanego schematu, wymiary podajemy w centymetrach i przynosimy kartkę z wymiarami na niedzielne spotkanie.

Plik w załączniku. Klikamy w pomarańczowy napis i ściągamy,

i drukujemy...

Schemat wymiarów alby


Pozostałe aktualności